VALİ ŞENTÜRK HARMANALTI KÖYÜNDE

20 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
449 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK HARMANALTI KÖYÜNDE

Vali Necati Şentürk, Boztepe İlçesine Bağlı Harmanaltı Köyünü Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu

Ziyaretinde Köy Muhtarı Hikmet Gürler’den köy hakkında genel bilgiler alan Vali Necati Şentürk’e İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen, Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir, İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve daire müdürleri de eşlik etti.

Köyde yaşayan vatandaşlarla da bir araya gelerek onlarla sohbet eden Vali Necati Şentürk, Harmanaltı Köyüne ellerinden gelen her türlü yardımı ve yatırımı yaptıklarını söyledi.

Geçiminin büyük kısmını tarım ve hayvancılıktan sağlayan köylülerin gelirlerini artıracak çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Vali Necati Şentürk, “Köylerimizdeki yaşam standartlarını yükseltme gayretindeyiz. Köyümüzün en büyük sorunlarından biri olan su sorununu en kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Köylerimize İl Özel İdaresi ve Köylere Hizmet Götürme Birliğimiz tarafından güzel hizmetler götürülmektedir. Köylerimizin altyapı çalışmaları, kilit parke, sulama, çöp toplama gibi işlemlerini yakından takip ediyoruz. Köylerimizi daha yaşanabilir bir hale getirene dek çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Köyde yaşayan vatandaşlarımızla da sohbet eden Vali Necati Şentürk’ün ziyareti, köylerin ve vatandaşların ihtiyaçlarını tespit ederek sorunların çözümlenmesi için ilgililere çeşitli talimatlar vermesi ile sona erdi.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On