VALİ ŞENTÜRK, CUMHURİYET İLKOKULUNDA KARNE DAĞITTI 

17 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
493 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK, CUMHURİYET İLKOKULUNDA KARNE DAĞITTI 

VALİ KARNE DAĞITTI (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Vali Necati Şentürk, Cumhuriyet İlkokulunda Eğitim-Öğretim Sezonunun Sona Ermesinin Ardından Karne Dağıttı

Vali Necati Şentürk, Cumhuriyet İlkokulunda eğitim-öğretim sezonunun sona ermesinin ardından karne dağıttı.
Karne dağıtım programında Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci,     İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler yer aldı.
Programda bir konuşma yapan Vali Necati Şentürk, bütün öğrencilere yaz tatilini hem en verimli bir şekilde hem de dinlenerek geçirmelerini önerdi.
Kırşehir’deki eğitim ve öğretimin kalitesinin her geçen gün arttığını belirten Vali Necati Şentürk, “Kırşehir, eğitimde bir marka kenttir. Öğrencilerimiz, sınavlarda yüksek puanlar alarak ülke çapında derecelere girmektedirler. Cumhuriyet, köklü bir okuldur. Bu okuldan mezun olan bütün öğrencilerimizin gelecekteki hayatlarında başarılı olacağından eminim. Bu vesileyle öğretmenlerimize ve anne-babalara, pırıl pırıl çocuklar yetiştirdikleri için teşekkür ediyorum.

Çocuklarımızı donanımlı, bilgili, imanlı bir şekilde geleceğe hazırlıyorlar. İlimizde yaşayan anne-babalar, çocuklarının eğitimine çok önem vermektedirler. Öğretmenlerin ve idarecilerin saat farkı gözetmeksizin çalıştığı bir il Kırşehir. Bunun sonucunda da başarı kaçınılmaz olmaktadır. Bütün öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Sene başında, iyi dinlenmiş olarak ders başı yapacaklarına inanıyorum.

Başarısız öğrencilerimizi de asla cezalandırmayalım. Kırşehir, eğitim konusunda İç Anadolu Bölgesinin gözbebeğidir. Devlet memurları, kamu personeli tayin isterken Kırşehir’i ilk sırada tercih ediyorlar. Kırşehir’i, çocuklarının daha iyi, daha kaliteli bir eğitim görmeleri için talep ettiklerini söylüyorlar.” dedi.
Karne dağıtım programı, Vali diğer protokol tarafından öğrencilere karnelerinin verilmesi ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN