VALİ ŞENTÜRK BOZTEPE İLÇESİNİ İNCELEDİ

10 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
531 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK BOZTEPE İLÇESİNİ İNCELEDİ

b (1)

Boztepe İlçesinde incelemelerde bulunan Vali Necati Şentürk burada ilçe Kaymakamı Cihan Kayaalp’ten brifing aldı.

 

Vali Necati Şentürk, Boztepe ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kaymakamlık ziyaretinde Kaymakam Cihan Kayaalp’tan ilçe hakkında brifing alan Vali Necati Şentürk’e ziyareti esnasında İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül de eşlik etti.

Yaptığı konuşmada bu tür ziyaretlerin önemine değinen Vali Necati Şentürk, il ve ilçe arasındaki kesintisiz iletişimin çalışmaları daha da hızlandıracağını söyledi.

Boztepe’de bulunan Malya Tarım İşletmeleri’nin Kırşehir ve Boztepe İlçesi için önemli bir kuruluş olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Malya Tarım İşletmesi, bölgede yaşayan vatandaşlarımızın da istihdam ettiği köklü bir kuruluştur. Devletimiz, ilçelerimizde vatandaşlarımıza istihdam sağlayacak işletmelerin açılması ve mevcut olan sayıyı artırmak için çalışmalar yapmaktadır.” dedi.

İlçe yöneticilerinden de ilçedeki faaliyetler hakkında bilgiler alan Vali Necati Şentürk’ün Boztepe ziyareti, İlçe Emniyet Müdürlüğünün ardından Özel İdare lojmanında yaptığı incelemeler ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On