VALİ ŞENTÜRK BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ‏

17 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
437 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ‏

KVF_3358Vali Necati Şentürk, TEOG Sınavında Dereceye Giren Dört Öğrenciyi Altınla Ödüllendirdi

Vali Necati Şentürk, TEOG Sınavında dereceye giren dört öğrenciyi altınla ödüllendirdi.

Öğrencileri makamında kabul eden Vali Necati Şentürk, yaptığı konuşmada, öğrencilerin yapılan sınavlarda Kırşehir’i en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi.

Eğitim kalitesinin oldukça yüksek olan Kırşehir’e, elde edilen bu derecelerin de yetmediğini belirten Vali Necati Şentürk, “Öğrencilerimiz, bu başarılarının üstüne başarı ekleyerek gelecekte, devletimize ve halkımıza en güzel şekilde hizmet ederek memleketimizi kalkındıracaklar. Bu büyük bir başarıdır. Öğrencilerimizin bu başarılarında emeği geçen öğretmenlerini ve ebeveynlerini kutluyorum.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı ve okul müdürlerinin de yer aldığı ödül töreni, Vali Necati Şentürk’ün dereceye giren Cumhuriyet Ortaokulundan Bengisu Tay’a, Vali Mithat Saylam Ortaokulundan Betül Soykan’a, Cacabey Ortaokulundan Arda Rutkay Var’a ve Büyük Kılıçaslan Ortaokulundan Türker Gaffaroğlu’na altın takması ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On