VALİ ŞENTÜRK AKPINAR’DA İNCELEME YAPTI

8 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
553 defa okundu.
VALİ ŞENTÜRK AKPINAR’DA İNCELEME YAPTI

 

b (1)

Vali Necati Şentürk, Akpınar ilçesini ziyaret ederek ilçede yapımı devam eden yatırımlarda incelemelerde bulundu.

 

Ziyaretine Kaymakamlık ziyareti ile başlayan Vali Necati Şentürk, Akpınar Kaymakam Vekili Murat Aydın’dan brifing aldı.

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, devam eden yatırımların tamamlanmasının ilçenin gelişmesine önemli katkı sağlayacağını ve insanların hayat standartlarını yükseleceğini söyledi.

İlçede görev yapan kamu personelinin vatandaşlara her konuda yardımcı olması gerektiğini belirten Vali Necati Şentürk, “Kamu kurumlarımız, vatandaşlarımıza hizmet etmek için vardır. Vatandaşlarımızın sorunları çözülemiyorsa mutlaka bize iletin. Akpınar’da eğitimin ve sağlığın kalitesini yükseltmek için çalışmalar yürütüyoruz. Tarım ve hayvancılığın büyük ölçüde yapıldığı ilçemizdeki sulama sorununu giderecek göletler ve planlamalar yapıyoruz. Hep birlikte çalışırsak sorunları daha kolay çözeriz.” dedi.

Daha sonra Akpınar ilçesi eski hükümet binasında, Akpınar Ortaokulu’nda, müftülük binası inşaatında ve yapımı devam eden Akpınar Entegre Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan Vali Necati Şentürk, ilçe protokolü ve yetkililerden bilgiler aldı.

İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül’ün de eşlik ettiği ziyaretlerde vatandaşlarla da bir araya gelen Vali Necati Şentürk’ün ilçedeki programı, İlçe Emniyet Müdürlüğünde yaptığı incelemeler ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN