VALİ NECATİ ŞENTÜRK’TEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

9 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
293 defa okundu.
VALİ NECATİ ŞENTÜRK’TEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

STB_8182Kırşehir Valisi Necati Şentürk “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle  bir mesaj yayınladı

Vali Necati Şentürk 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Vali Şentürk yayınladığı mesajda: ” Ülkemizde 10 Ocak, Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlanmaktadır. Bu vesile ile tüm basın çalışanlarının gününü içtenlikle kutluyorum.

Güçlü bir basın, ülkede demokrasinin ve ifade özgürlüğünün en önemli teminatıdır. Zor şartlar altında çalışan basın mensuplarına görevlerini yaparken tüm kurumların yardımcı olması, haberin doğru yansıtılmasına katkı sağlayacaktır.

Bu anlayışımızın gereği olarak, ilimizdeki basın mensupları arasında ayrım yapmadan bilgi akışı sağlanmakta ve basın mensuplarının habere kaynağında ulaşmasına imkân verilmektedir.

Dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmelerin kamuoyuna ulaştırılması görevini yerine getirirken meslek ilkelerinden ayrılmadan, bilginin doğru ve tarafsız bir şekilde kamuoyu ile paylaşmasını sağlayan basın mensubu arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

Bu duygularla, tüm basın mensuplarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık ve başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On