Vali Necati Şentürk Şehit Çocuklarına Bilgisayar Hediye Etti

21 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
408 defa okundu.
Vali Necati Şentürk Şehit Çocuklarına Bilgisayar Hediye Etti

KVF_1548Vali Necati Şentürk, “Yalnız Değilsiniz Türkiye’nin En Büyük Ailesi” Projesi kapsamında, şehit çocuklarına bilgisayar hediye etti.
Programda bir konuşma yapan Vali Necati Şentürk, “Yalnız Değilsiniz Türkiye’nin En Büyük Ailesi” Projesinin Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan’ın himayelerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca yürütüldüğünü söyledi.
Çocukların teknoloji ile tanışmasının onların derslerine katkısı olacağını belirten

Vali Necati Şentürk, “Şehitlerimizin bizlere emaneti olan çocuklara devletimiz her türlü yardımı yapmaktadır. Bugün de Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan’ın himayelerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca yürütülen “Yalnız Değilsiniz Türkiye’nin En Büyük Ailesi” Projesi kapsamında çocuklarımıza tablet bilgisayar dağıtıyoruz. Dağıtılan bu bilgisayarlar çocuklarımıza ders çalışmada yardımcı olacak. Çocuklarımız derslerinde başarılı olarak ülkenin geleceğine yön verecekler. Çocuklarımız ileride bu devlete, bu millete büyük hizmetler ederek şehit olan atalarının ve babalarının ruhlarını şad edecekler. Bu vesile ile bütün şehitlerimizi de rahmetle anıyoruz.” dedi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve şehit ailelerinin de yer aldığı programda şehit aileleri ile yakından ilgilenen Vali Necati Şentürk ‘ün programı, şehit çocuklarına 5 adet tablet ve 3 adet dizüstü bilgisayar hediye etmesiile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN