Vali Necati Şentürk OSB’de İş Adamlarıyla Buluştu

16 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
362 defa okundu.
Vali Necati Şentürk OSB’de İş Adamlarıyla Buluştu

OSB

 

 

 

 

 

 

 

      Vali Necati Şentürk, Kırşehir Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek iş adamlarıyla bir araya geldi.

        Ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyetinin değerli üyeleri ile birlikte hareket ederek çalıştıklarını belirtti.
        Organize Sanayi Bölgesinin ilimiz için önemli işletmeleri barındırdığını belirten Vali  Necati Şentürk, “Müteşebbislerin yaptıkları üretimlerin ilimiz ekonomisine katkıda bulunurken vatandaşlarımız için de önemli bir ölçüde istihdam sağlamaktadır. Devletimiz yatırımcıları her zaman destekliyor. Önümüzdeki sezonun çok daha kârlı ve verimli geçmesini temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.
 Vali Necati Şentürk’ün ziyareti, Organize Sanayi Bölge Müdürü Mustafa Bulduk’tan bölgedeki yatırımlar ve işletmeler hakkında bilgiler alması ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On