Vali Necati Şentürk, Defterdarlığı Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu

31 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
506 defa okundu.
Vali Necati Şentürk, Defterdarlığı Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu

Ziyaretinde İl Defterdarı Yusuf Balcı’dan kurumda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Necati Şentürk, Defterdarlığın köklü ve önemli kuruluşlardan biri olduğunu söyledi.

Devletin vatandaşlara en iyi, en kaliteli ve en hızlı şekilde hizmet edebilmesi için mutlaka mali bir güce sahip olması gerektiğini belirten Vali Necati Şentürk, “Vergi ödemek vatandaşlık görevidir. Her vatandaşımızın vergisini düzenli şekilde ödemesi için toplumda vergi konusunda farkındalık oluşturmak gerekmektedir. Vatandaşlarımız devletimizden her türlü hizmeti bekler ancak, devletimiz bütçe imkânları çerçevesinde hizmet sunar. Vergi, devletimizin bütçesinin temelidir. Bu geliri devlet adına toplayan kurum olan Defterdarlıklarda belli bir adalet çerçevesi içerisinde kendilerine verilen kanuni yetkiye dayanarak vergi toplayan kurumumuz. Bu nedenle hak ve adalet ölçüsünde görev yapması çok önemlidir.” dedi.

Vali Necati Şentürk’ün ziyareti, ilgili birim amirlerinin çalışmaları hakkında bilgiler alması ve binada yaptığı incelemeler ile sona erdi.

Valilik Basın Bürosu

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On