Vali Necati Şentürk, BİL Okullarında İncelemelerde Bulundu

1 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
374 defa okundu.
Vali Necati Şentürk, BİL Okullarında İncelemelerde Bulundu

Vali  Necati Şentürk BİL Okullarında düzenlenen kariyer günlerine katılarak öğrencilere hitap etti ve okulda incelemelerde bulundu.

BİL Okulları tarafından düzenlenen Kariyer Günlerine katılan Vali Necati Şentürk, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, eğitimde marka kent olan Kırşehir’de eğitim kalitesine önem verdiklerini söyledi.

Kırşehir’de eğitim kalitesini artıracak çalışmalar yürüttüklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Amacımız bilgili, donanımlı, imanlı bir gençlik yetiştirmek ve onları en güzel şekilde geleceğe hazırlamaktır. Ülkemiz son zamanlarda büyük gelişmeler kaydetmiştir. Sizler de gelecekte bu ülkenin yöneticileri olacaksınız. İçten ve dıştan her gelecek her türlü tehdidi önleyecek ve ülkemizi kalkındıracak olan sizlersiniz. Dünyadaki bütün kalkınmış ülkelerin temelinde sağlam bir eğitim vardır. Eğitimi güçlü olan ülkelerin ekonomisi de güçlü olur. Teknolojiyi de en iyi ve en doğru şekilde kullanarak kendinizi geliştirmeniz lazım. Anadolu, kavimler mezarlığıdır. Bu coğrafyada yaşamak için her açıdan güçlü olmanız gerekmektedir. Öğrenci olarak görevimiz müspet ilimlerde çok mükemmel yetişmek ve dünyayı yakalamaktır. Vatan, bayrak, ezan sevgisi gibi milli duygularımızı asla kaybetmeden bilişim teknolojilerini iyi kullanmamız gerekir.

Kırşehir, sınavlarda aldığı başarılı sonuçlarla zaten her zaman göğsümüzü kabartmaktadır. Ülkemizin en modern, en donanımlı BİL Okullarında okumanız sizin için bir şans. Bil Okulları, idarecileri ve öğretmenleri ile beraber son derece modern binasında öğrencilere en iyi bir şekilde eğitim verme gayretinde. Bizim okuduğumuz dönemlerde bugünkü imkânların hiçbiri yoktu. Sahip olduğunuz bu imkânlarınızı iyi değerlendirin. Gelecek ve istikbal sizlerindir.” dedi.

Vali Necati Şentürk’ün hayat hikâyesini sunduğu Kariyer Günleri programı, öğrencilerin yönlendirdiği soruların Vali Necati Şentürk tarafından cevaplandırması ile devam etti.

Vali Necati Şentürk’ün ziyareti Kırşehir BİL Kolejleri Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Yıldırım ve Kırşehir BİL Kolejleri Genel Müdürü Mustafa Çelik’ten bilgiler alması ve okul binasında yaptığı inceleme ile sona erdi.

VALİLİK BASIN BÜROSU

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On