Vali İbrahim Akın’dan Kadir Gecesi Mesajı

8 Mayıs 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
278 defa okundu.
Vali İbrahim Akın’dan Kadir Gecesi Mesajı

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.

Akın, mesajında, İslam aleminde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin 8 Mayıs Cumartesi gününü pazar gününe bağlayan gece idrak edileceğini belirterek, Müslümanların mübarek gecesini kutladı.

Ramazan ayının sonlarında Kadir Gecesi’nin dualarla ihya edileceğini vurgulayan Akın, şunları kaydetti:

“Her anı esenliklerle dolu Kadir Gecesi’ni diğer bütün zamanlardan üstün kılan en büyük özellik, tüm insanlık için büyük bir rehber olan kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in bu gecede inmeye başlamasıdır. Huzur içerisinde geçirilen ramazan günleri, Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketi ile doruğa çıkmaktadır.

Yüce kitabımızda ‘bin aydan daha hayırlı’ olduğu bildirilen Kadir Gecesi, hem manevi hem de gönül dünyamızın aydınlanması için bizlere eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Yüce Allah’ın sonsuz rahmetinin yeryüzünü çepeçevre kuşattığı bu esenlik gecesinde bütün hata ve günahlarımızdan arınmak için af dilemeliyiz.”

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On