Vali İbrahim Akın, MEM’den Brifing Aldı

30 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
475 defa okundu.
Vali İbrahim Akın, MEM’den Brifing Aldı

Vali İbrahim Akın, MEM’den Brifing Aldı

Kırşehir Valisi İbrahim Akın başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecilerinin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

Kırşehir’deki eğitim öğretim seviye ve kalitesinin artırılmasına yönelik tedbirler almak, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler hususunda değerlendirmeler yapmak, karşılaşılan sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak amacıyla yapılan toplantıya; Kırşehir Valisi İbrahim Akın’la birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri katıldı.

Vali Akın’ın brifing aldığı toplantı, İl Müdürü Şevket Karadeniz’in Kırşehir eğitimi hakkında yaptığı sunumuyla başladı daha sonra Vali Akın’ın konuşması ile devam etti. Vali Akın konuşmasında, “Öğrencilerimizi her alanda başarılı, bilgili, donanımlı, gelişen teknolojiye ayak uyduran bir şekilde geleceğe hazırlama gayretinde olacağız. Devletimiz, çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim-öğretim görmeleri için her türlü imkânı sağlamaktadır. Bizler de öğrencilerimizin eğitimlerini huzur içerisinde tamamlamaları için her türlü tedbiri alıyoruz. Yaz tatilinde olduğumuz bu dönemde okul binalarındaki eksiklikler tespit edilerek giderilecek, bakım-onarım gibi işlemlerin biran önce tamamlanması sağlanacaktır. Bilindiği gibi Kırşehir eğitimde zirvede yer almaktadır. Bundan önceki dönemde sınavlarda başarılı sonuçlar alan öğrencilerimizin bundan sonra yapılacak sınavlarda da bizleri gururlandıracak başarılar elde edeceğine inancım tamdır.” dedi.

Toplantı, karşılıklı fikir alışverişinden ardından sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On