Vali İbrahim Akın: “Engeller, iyi bir eğitimle aşılır”

3 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
70 defa okundu.
Vali İbrahim Akın: “Engeller, iyi bir eğitimle aşılır”

 Vali İbrahim Akın:
“Engeller, iyi bir eğitimle aşılır”

 Dünya Engelliler Günü nedeniyle Bedensel Engelliler Derneği üyelerini ağırlayan Kırşehir Valisi İbrahim Akın, engellerin iyi bir eğitimle aşılacağını söyledi.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarete Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ve dernek yönetim kurulu katıldı. Engellerin iyi bir eğitimle aşılabileceğini ve yürütülen çalışmalarla engellileri sosyal hayatın içinde tutmayı arzu ettiklerini belirten Vali İbrahim Akın, “1992 yılından bu yana 3 Aralık günü Birleşmiş Milletler tarafından Uluslarararası Engelliler Günü olarak kabul edilmiştir. Amaç, engelli kardeşlerimizin sorunlarının gündeme taşınması, yaşam standartlarının yükseltilmesi ve onlara daha yaşanabilir bir ortam hazırlanmasıdır. Dünyada ülkelerin gelişmişlik seviyeleri, insana yaptığı yatırım ve hizmetlerle ölçülüyor. Devletimiz de son yıllarda yaptığı kanuni düzenlemelerle engellilerimizin sosyal ve ekonomik hayata aktif olarak katılmalarını ve topluma daha kolay adapte olmalarını hedeflemiştir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On