VALİ ÇAKACAK

14 Haziran 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
580 defa okundu.

vali çakacak
Vali Çakacak, yarın yapılacak olan LLS sınavı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Tüm öğrencilere başarı dileyen Vali Özdemir Çakacak, sınav günü gürültü kirliliğinin yaşanmaması amacıyla vatandaşlarımızın da aynı hassasiyeti göstereceğine inandığını belirtti.
Gençlerimizin geleceği için büyük önem arz eden üniversiteye giriş sınavlarının ikinci aşaması olan Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ülkemiz genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de 14-15 ve 21-22 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Gün dolayısıyla Vali Özdemir Çakacak bir mesaj yayınladı. Vali Çakacak mesajında, “Tüm öğrencilerimiz bir yandan karnelerini alarak yaz tatiline girmenin heyecanını yaşarken lisenin son sınıfında olan öğrencilerimiz de yaklaşan üniversite sınavını başarılı bir şekilde tamamlamanın gayreti içerisindeler.
“Bütün bir sene boyunca gerek öğretmenlerimiz gerekse velilerimiz öğrencilerimizin planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmelerinde, heyecanlarını üzerinden atarak sınava hazırlanmaları noktasında hiçbir fedakârlıktan kaçınmadılar.
“Gençlerimiz de gelecekte hedefledikleri mesleğe ulaşmak, kaliteli ve her anlamda donanımlı bir üniversitede okumak için sınavlara sıkı bir şekilde hazırlandılar. Ders çalışırken, test çözerken aynı zamanda motivasyonlarını da yüksek tutmak için ayrı bir çaba sarf ettiler. Bu yüzden öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını alabilmesi, yıllardır edindikleri bilgi ve birikimleri sınava yansıtarak başarılı olmaları en büyük dileğimizdir.
“Bilindiği üzere ilimiz ülke genelinde yapılan sınavlarda ilk 10’da yer alarak büyük bir başarı grafiği sergilemekte ve her yıl binlerce öğrencimiz üniversite ile buluşmaktadır. Ayrıca üniversitemizin imkânlarının her geçen gün artması sayesinde de ilimize gelen öğrenci sayısında artış yaşanmaktadır. Kırşehir sadece üniversite giriş sınavlarında değil üniversite tercihinde de ön planda yer alarak eğitimde marka kent olma yolundaki kararlılığını sürdürmektedir.
“Nitekim her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilerimizin Lisans Yerleştirme Sınavında büyük bir başarı elde edeceğine ve başarı çıtamızı daha yükseklere taşıyacağına inanıyorum.
“Başarının en önemli koşulu ise öğrencilerimizin rahat ve sessiz bir ortamda sınava girmeleridir. Öğrencilerimizin kaygıdan uzak, uygun koşullarda sınava girmelerini sağlamak ise en başta biz yöneticilere düşmektedir. Sınavın sorunsuz bir şekilde yapılması amacıyla ilgili kurumlarımız tarafından gerekli önlemler alınmıştır. Sınav günü gürültü kirliliğinin yaşanmaması amacıyla siz değerli vatandaşlarımızın da aynı hassasiyeti göstereceğine inanıyorum.
TERLEME SIRASI ÖĞRENCİLERDE
Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kudret Saylam LYS basın toplantısı düzenledi.
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’de de 14-15 Haziran 2014 tarihlerinde yapılacak olan LYS-4, LYS-1ve LYS-5 ile 21-22 Haziran 2014 tarihlerinde yapılacak olan LYS-2 ve LYS-3, sınavı nedeniyle toplantı düzenlendi.
çakacak

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On