VALİ BABAYA KIRSİAD’ TAN ZİYARET

5 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
180 defa okundu.
VALİ BABAYA KIRSİAD’ TAN ZİYARET

 

KVF_0079 (2)Vali Necati Şentürk, “Kırşehir’in Zengin Olan Turizm, Jeotermal ve Tarım Potansiyelinin Daha Verimli Kullanılması İçin İşadamlarımızla Sürekli Diyalog Halindeyiz

Kırşehir Sanayici ve İş Adamları Derneği (KIRSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Şişman ve yönetim kurulu üyeleri Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Vali  Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Kırşehirli iş adamlarının ilimizin kalkınması adına önemli çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Ahi Kenti Kırşehir’i, iş adamlarıyla birlikte hareket ederek daha yaşanabilir bir hale getirmeyi amaçladıklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Kırşehir’in zengin olan turizm, jeotermal ve tarım potansiyelinin daha verimli kullanılması için işadamlarımızla sürekli diyalog halindeyiz. KIRSİAD da ilimiz için önemli bir kuruluştur. Derneğe yeni seçilen Yönetim Kurulu Başkanına ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaret, Vali Babamız ve işadamları arasında yapılan sohbet ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On