Vali Akın’dan, Başkan Ekicioğlu’na İade-i Ziyaret

9 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
330 defa okundu.
Vali Akın’dan, Başkan Ekicioğlu’na İade-i Ziyaret

Vali Akın’dan, Başkan Ekicioğlu’na İade-i Ziyaret

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir’de göreve başlaması dolayısıyla kendisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştiren Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na iade-i ziyarette bulundu.   Vali Akın’ı, Kırşehir Belediyesi hizmet binası girişinde Başkan Ekicioğlu tarafından karşıladı.

Başkan Selahattin Ekicioğlu , ziyarette yaptığı konuşmada mazbatamızı aldıktan sonra ilk ziyaretimi Valimize yapmıştım ve yetkiyi aldığımızı söylemiştik. Kırşehir’e bundan sonra ne hizmet yaparsak hep birlikte, başta sayın Valimiz olmak üzere, kamu kuruluşlarımız birlikte uyumlu bir şekilde çalışacağız. Kırşehir’e hizmet etme yolunda da en güzelini yapmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. İadeyi ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum dedi.

Vali İbrahim Akın’da yaptığı açıklamada 31 Mart Mahalli idareler seçimler sonucunda Kırşehir’de belediye başkanı olarak seçilmişlerdir. Mazbatasını aldılar göreve başladılar. Göreve başlamalarının hemen akabinde, meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte valiliğimize nezaket ziyaretinde bulundular. Bende bugün hemen iadeyi ziyaretinde bulunmak, hem de kendilerine bir kez makamda hayırlı olsun dileklerimi iletmek üzere ziyaret ettim. Kendisini belediye başkanı seçilmesinden dolayı tebrik ediyorum. Bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum.

Vali İbrahim Akın, Kırşehir bizim ortak paydamız. Kırşehir’in gelişmesi, büyümesi noktasında Valiliğimiz ve belediyemiz olarak her türlü iş birliği yapmak sureti ile, şehrimizi bulunduğu noktada daha ileriye taşıma noktasında hep birlikte emek sarf edeceğiz. Gayret göstereceğiz. Bundan sonraki çalışmalarınızda, bütün meclis üyesi arkadaşlarımıza personelimiz ile birlikte başarılar ve kolaylıklar diliyorum. (BELEDİYE BASIN BÜROSU)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On