Vali Akın’dan 23 Nisan Mesajı

23 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
77 defa okundu.
Vali Akın’dan 23 Nisan Mesajı

Vali Akın’dan 23 Nisan Mesajı

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Vali İbrahim Akın mesajında “Kurtuluş Savaşı yıllarında milletimizin iradesini temsil ederek bizleri zafere taşıyan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. Yıldönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını’nı milletçe büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

Vatan topraklarımızın işgali karşısında başlayan küçük direniş hareketleri Mustafa Kemal Paşa’nın “Milletin İstiklalini Yine Milletin Azim ve Kararı Kurtaracaktır.” sözleri ile yeni bir boyut kazanmış, daha işin başından izlenecek strateji ile varılacak amaç belirlenmiş ve ulusal egemenliğe dayalı yeni bir Türk Devleti’nin kurulmasına adım adım yürünmüştür. Nitekim, 23 Nisan 1920 tarihinde halkın temsilcilerinden oluşan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması milli mücadeleyi daha güçlü ve sistemli bir hale getirmiş ve burada alınan kararlar milletimizi zafere taşımıştır.

Milletimiz için yeni bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış gününü Atatürk, ülkemizin geleceği olarak gördüğü, temizliğin ve masumluğun timsali olan çocuklara armağan etmiştir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, kutlanmaya başlandığı ilk andan itibaren coşkumuzu, sevincimizi dünya çocuklarıyla paylaştığımız; dostluk, kardeşlik ve barış mesajlarını çocuklar aracılığıyla bir kez daha yineleme fırsatı yakaladığımız özel bir bayram haline gelmiştir. Nitekim,  her yıl dünyanın pek çok ülkesinden gelen çocuklar, kendi kültürel değerlerini sergileyerek keyifli vakit geçirmekte ve ülkemizi daha yakından tanıma fırsatı yakalamaktadır.

Her geçen gün gelişen ve değişen ülkemizi, daha yükseklere taşıyacak olan çocuklarımızı, vatanını ve milletini seven, çalışıp üreten, bilgili, ahlaklı, milli ve manevi değerlerine bağlı, kendine güvenen, hayatın güçlükleri ile baş edebilen bireyler olarak yetiştirilmelerini sağlamak ülke olarak temel hedefimizdir. İnanıyorum ki her yeni nesil fikirleri ve çalışkanlığıyla ülkemizi daha da yükseklere taşıyacaktır.

Bu duygularla, bizlere her daim gururu ve coşkuyu yaşatan bu gün vesilesiyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, bizleri zafere taşıyan ve ülkemizin bekası uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

Egemenliğimizin ve bağımsızlığımızın mutlak sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıldönümünde tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, tüm çocuklarımıza sevginin, barışın ve huzurun hakim olduğu güzel bir gelecek diliyorum” dedi. (VALİLİK BASIN BÜROSU)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On