Vali Akın, Yılbaşı Gecesi Görevli Personelleri Ziyaret Etti

2 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
595 defa okundu.
Vali Akın, Yılbaşı Gecesi Görevli Personelleri Ziyaret Etti

Kırşehir’de, Kovid-19 tedbirleri kapsamında ülke genelinde pazartesi günü saat 05.00’e kadar sürecek sokağa çıkma kısıtlamasıyla Kırşehir’de cadde ve sokaklar sessizliğe büründü.

Kentin yoğunluk yaşanan Ankara, Atatürk, Lise ve Terme Caddelerinde insan ve araç hareketliliği azaldı, en sakin günlerini yaşadı.

Kentte sokağa çıkma kısıtlamasına vatandaşların hassasiyet gösterdikleri gözlendi. Polis ve jandarma ekipleri uygulama ve denetimlerini sürdürdü.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, yılbaşı dolayısıyla jandarma ve polis ekiplerini uygulama noktalarında ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı, sokağa çıkma kısıtlamaları kapsamında yapılan kontrolleri denetledi.

Ankara-Kayseri kara yolu üzerindeki polis ve jandarma kontrol noktalarını ziyaret eden Akın, daha sonra 112 Acil Çağrı Merkezi, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Polikliniği ve Ahi Polis Merkezini ziyaret ederek çalışanların yeni yıllarını kutladı. 

Vali Akın’ın programına Kırşehir Emniyet Müdürü Murat Türesin ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ferhat Kuran da eşlik etti.

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On