VALİ AKIN VE EŞİ TARAFINDAN KABUL TÖRENİ DÜZENLENDİ

30 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
133 defa okundu.
VALİ AKIN VE EŞİ TARAFINDAN KABUL TÖRENİ DÜZENLENDİ

VALİ AKIN VE EŞİ TARAFINDAN KABUL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Vali İbrahim Akın ve Eşi Saliha Akın tarafından kabul töreni düzenlendi.

Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Kabul Töreninde ilimiz protokolü, şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

“KAHRAMAN ECDADIMIZIN BİZLERE BIRAKTIĞI MUKADDES BİR EMANETTİR”

Vali İbrahim Akın, Kabul Töreninde yaptığı konuşmasında, “Üzerinde yaşadığımız ve tüm varlığımızı borçlu olduğumuz bu vatan toprakları, her zaman hoşgörü ve adaleti temsil eden, haksızlığa ve zorbalığa her koşulda karşı çıkan ve vatanını canından aziz bilen kahraman ecdadımızın bizlere bıraktığı mukaddes bir emanettir. Bu emanete sahip çıkmak milletimizin asli görevidir ki, bunu, vatan evlatlarımız, dün olduğu gibi bugün de en güzel şekilde yerine getirmektedir. Çünkü bizler tarih boyunca hür ve bağımsız yaşamış, manda ve himayeyi asla kabul etmemiş ve bu uğurda kanımızın son damlasına kadar mücadele vermiş bir milletiz.”

“YENİ BİR TÜRK DEVLETİNİN KAPILARINI ARALAMIŞTIR”

“Nitekim bu milli karakterimiz sayesinde milletimiz büyük zaferler elde etmiş, savaş meydanlarında nice destanlar yazmıştır. Birinci Cihan Harbinde Çanakkale’de yedi düvele karşı duruşumuz, Mondros ve Sevr’i reddederek Kurtuluş Savaşı’nda emperyalist güçlere karşı verdiğimiz onurlu mücadele bu inanç ve kararlılığın en güzel göstergesidir. Her karanlığın ardından bir güneş doğduğu gibi İstiklal Mücadelemizin muhteşem bir zaferle nihayete ermesi de bizlere millet egemenliğini esas alan yeni bir Türk devletinin kapılarını aralamıştır. İşte, 96 yıldır şanlı bir tarihin, eşsiz bir coğrafyanın ve zengin bir kültür mozaiğinin üstünde yükselen devletimiz, bugün Cumhuriyetimizin getirdiği kazanımların bir neticesi olarak güçlü bir ülke konumuna yükselmiştir, yükselmeye de devam edecektir” dedi.

Resepsiyon programı, Vali Akın ve eşi Saliha Akın ile birlikte masaları tek tek dolaşarak konuklarla sohbet etmesi ile sona erdi.

Bir otelde gerçekleştirilen Kabul Törenine Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın ile çocuklarının yanı sıra Milletvekilleri Mustafa Kendirli ve Metin İlhan, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, ilimiz protokolü ve eşleri, şehit yakınları, gaziler, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, engelli kardeşlerimiz ile vatandaş katıldı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On