Vali Akın, SGK’da İncelemelerde Bulundu

17 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
450 defa okundu.
Vali Akın, SGK’da İncelemelerde Bulundu

Vali Akın, SGK’da İncelemelerde Bulundu

Vali İbrahim Akın, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretinde SGK İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz’den kurumda yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Vali Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, toplumu birebir ilgilendiren işlemlerde temel amaçlarının vatandaşlarımıza kaliteli hizmet vermek olduğunu söyledi.

Yenilenen ve değişen ihtiyaçlara karşı toplumu güvence altına alarak sosyal güvenlik hizmeti sunan Sosyal Güvenlik Kurumu’nun çalışmalarının özveri ile yürütülmesi gerektiğini belirten Vali İbrahim Akın açıklamalarında şunları kaydetti; “SGK, vatandaşlarımızın tamamını ilgilendiren işlemlerde hizmet vermesi ve yoğun çalışmalarıyla ülkemizin en önemli kurumlarından biridir. Personelimizin, vatandaşlarımızın işlemlerini yerine getirirken güler yüzlü davranma konusunda gereken hassasiyeti göstereceğine inancım tamdır. Sosyal güvenlik hizmetleri büyük bir fedakârlık ve bütçe ister. Devletimiz, vatandaşlarımızın bütün sosyal hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilmesi için gereken ortamı sağlamıştır. Sosyal Güvenlik Kurumu Kırşehir Müdürlüğü, şimdilik geçici binasında hizmet verirken yakın zamanda tamamlanacak olan yeni ve modern binasına geçerek vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir.”

Kurum birimlerini de gezen Vali Akın’ın ziyareti, Kurum Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz ve şube müdürlerinden bilgiler alması ve kurum binasında yaptığı incelemeler ile sona erdi. (Valilik Basın Bürosu)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On