Vali Akın, okul inşaatlarını inceledi

25 Haziran 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1588 defa okundu.
Vali Akın, okul inşaatlarını inceledi

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kent merkezindeki Cumhuriyet Ortaokulu ve Turizm Lisesi Uygulama Oteli inşaatlarında incelemelerde bulundu. 

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Akın, yapımı devam ve yeni eğitim öğretim dönemine yetiştirilmesi hedeflenen 36 derslikli Cumhuriyet Ortaokulu inşaatını denetledi.

Terme Caddesi’ndeki Turizm Lisesi Uygulama Oteli inşaatına geçerek incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, inşaat sahasını kontrol etti.

Akın, burada yaptığı açıklamada, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde okul inşaatlarını gözden geçirerek, çalışmaları yerinde kontrol ettiklerini belirtti.

Eğitimde ‘marka kent’ olan Kırşehir’de çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlama gayretinde olduklarını vurgulayan Akın, şöyle devam etti:

“Bilindiği gibi, öğrencilerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde yeni dönemlere hazırlamada okulların fiziki yapıları son derece önemlidir. Cumhuriyet Ortaokulu ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli binaları tamamlandığında öğrencilerimiz daha modern binalarda eğitim alacaklar. Uygulamalar ile de daha başarılı eğitim hayatı sürdüreceklerdir. İlimizde eğitim alanında yapılan çalışmalara önem veriyor, bu çalışmaları yakından takip ediyoruz.” 

Vali Akın’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz de eşlik etti. 

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On