Vali Akın, Meclis Toplantısına Katıldı

27 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
471 defa okundu.
Vali Akın, Meclis Toplantısına Katıldı

Vali Akın, Meclis Toplantısına Katıldı

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, İl Genel Meclis Üyelerini ziyaret ederek Meclis toplantısına katıldı.

İl Genel Meclisi toplantısına katılan Vali İbrahim Akın, burada yaptığı konuşmada, halkımızın temsilcisi olan meclis üyeleriyle birlikte çalışarak Kırşehir için güzel hizmetlere imza atacaklarını söyledi.

Meclis üyelerinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek devletin tahsis ettiği ödenekleri en verimli şekilde kullanacağına inandığını belirten Vali İbrahim Akın, “Meclis üyelerimizin aldığı ortak kararlar, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilme niteliğinde olmalıdır. İlimiz yönetiminde vatandaşlarımızın temsilcisi olan sizler bir nevi yerel parlamento görevi ifa etmektesiniz. İlimizin yatırımlarla gelişip büyümesinde, köylerimizin kalkınması ve yeni imkânlara kavuşmasında İl Özel İdaremizin il genelindeki hizmetlerine yön vererek katkı sağlamaktasınız. Yapacağınız çalışmalarda hakkaniyetten ayrılmadan gerçekçi adımlar atmanız yapılan çalışmaların başarıya ulaşmasını sağlayacaktır. Birlikte çalışacağımız süre içerisinde ilimizin sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda gelişmesi için yeni yatırımları hep birlikte gerçekleştireceğiz. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu da konuşmasında, Sayın Valimize yeniden hayırlı olsun dileklerini ileterek, birlikte Kırşehir için güzel yatırımlar yapacaklarını söyledi.

Vali Akın’ın ziyareti, meclis toplantısının ardından İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve kurum yetkililerinden yürütülen çalışmalar hakkında brifing alması ve düzenlenen iftar programı ile sona erdi. (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com