Vali Akın, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti

18 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
453 defa okundu.
Vali Akın, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti

 

Vali Akın, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti

Vali İbrahim Akın, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasına iade-i ziyarette bulunarak işadamları ile bir araya geldi.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasına yaptığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali İbrahim Akın, il düzeyinde milli geliri artırmak için yapılan çalışmalarda Ticaret ve Sanayi Odalarına önemli görevler düştüğünü söyledi.

Kırşehir ticaret hayatının canlanması açısından Ticaret ve Sanayi Odası’nın önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın açıklamalarında şunları kaydetti;  “İlimizin kalkınmasında ticaret sektöründe yapılan çalışmaları iş adamlarımız ile birlikte değerlendireceğiz. Üretimi ticarete dönüştürmek, ilimizdeki sermayeyi de sanayiye yönlendirmek adına çalışmalarda bulunacağız. Coğrafi konumu itibariyle avantajlı bir konumda bulunan Ahiler diyarı Kırşehir’de sanayi ürünlerinin yanı sıra tarımsal üretimi de arttırmayı hedefliyoruz.”

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri de ziyaretinden dolayı Vali İbrahim Akın’a teşekkür ettiler.

Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, Kırşehir TSO’da yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alması ve iş adamlarıyla fikir alış-verişinde bulunması ile sona erdi.

(Valilik Basın Bürosu)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On