Vali Akın, kimsesiz çocuklar, yaşlılar ve engellilerle piknik yaptı

29 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
152 defa okundu.
Vali Akın, kimsesiz çocuklar, yaşlılar ve engellilerle piknik yaptı

   

Vali Akın, kimsesiz çocuklar, yaşlılar ve engellilerle piknik yaptı

 Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kimsesiz çocuklar, yaşlılar ve engellilerle piknik etkinliğinde bir araya geldi.

 Akın, Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce organize edilen piknik etkinliğine katıldı.

Güzler Piknik Alanı’nda gerçekleştirilen etkinlikte açıklama yapan Vali Akın, kurumun çatısı altında yer alan, korunmaya ve bakıma muhtaç bütün vatandaşların bugün burada düzenlenen etkinlikte buluşmasının bir aile olduğunun göstergesi olduğunu belirtti.

Kimsesiz çocuklarla, engelliler ve yaşlılarla bir araya gelerek yanlarında olduklarını göstermeye gayret ettiklerini vurgulayan Vali Akın, şöyle devam etti:

“Devletimiz, korunmaya ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza gereken desteği vermekte, bizler de onlara yakın ilgi göstererek hayatlarını mutlu bir şekilde sürdürmeleri için çalışmalar yürütmekteyiz. Onlarla buluştuğumuzda sorunlarını ve taleplerini dinliyor, sorunlarına çözümler üretmeye gayret ediyoruz. Yaz aylarının yaklaştığı bu günlerde, il müdürlüğümüzce güzel bir program düzenlenmiş ve bütün çocuklarımız, engellilerimiz ile huzurevi sakinlerimiz piknik şenliğinde buluşmuş. Bu anlamlı programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kimsesiz, korunmaya ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın yüzlerini güldürmek, bizleri mutlu ediyor.”

Vali Akın, kimsesiz çocuklar, engelliler ve yaşlılarla yakından ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etkinliğe, Vali Akın’ın eşi Saliha Akın, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara ve eşi, kuruma bağlı birim müdürleri, devlet koruması altındaki çocuklar, sosyal hizmetlere bağlı ünitelerde kalan engelliler, huzurevinde kalan yaşlılar ve kurumların personeli katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On