Vali Akın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

22 Haziran 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
136 defa okundu.
Vali Akın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Vali İbrahim Akın, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretinde, göreve yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan’a hayırlı olsun dileğinde bulunarak kurumda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali İbrahim Akın, ilimizdeki eğitim kalitesini daha da yükseltme gayretinde olduklarını söyledi.

Eğitimde ülkemizin başarılı kentlerinden birisi olan Kırşehir’de öğrencilerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde geleceğe hazırlamak için çalıştıklarını belirten Vali İbrahim Akın, “Bu sene 26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına katılacak öğrencilerimizden başarı bekliyoruz. Pandemi nedeniyle yüz yüze eğitime zaman zaman ara verilmek zorunda kalındı. Ancak, öğrencilerimiz eksik kalan derslerini tamamlamak için evlerinde çalıştılar. Velilerimizin ve öğretmenlerimizin özel desteği ile bu açığı kapattıklarına inanıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Milli Eğitim Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyaret, Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın kurum hakkında aldığı brifing ile sona erdi. 

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On