Vali Akın, Huzurevi’nde Bocce Maçını İzledi

19 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
385 defa okundu.
Vali Akın, Huzurevi’nde Bocce Maçını İzledi

Vali Akın, Huzurevi’nde Bocce Maçını İzledi

Vali İbrahim Akın, Kırşehir Huzurevi ile Ankara Seyranbağları Huzurevi arasında oynanan ‘Bocce’ maçını izledi.

Kırşehir Huzurevinde gerçekleştirilen müsabakayı Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, her iki huzurevinin yöneticileri ve huzurevi sakinleri izledi.

Kırşehir Huzurevinin Ankara Seyranbağları Huzurevi’ni 12-2’lik skorla mağlup ederek bir üst kategoriye yükseldiği maçın ardından konuşan Vali İbrahim Akın, bu tür etkinliklerle Huzurevlerinde kalan büyüklerimizin sosyal aktivitelere katılmalarının önemine değindi.

Huzurevi sakinlerimizin Bocce faaliyetine katılmalarının hem sağlık açısından hem de moral açısından faydalı olduğunu belirten Vali İbrahim Akın şu açıklamalarda bulundu; “Devletimiz Huzurevi sakinlerimizin yaşam standartlarını yükseltmek için gereken desteği sağlıyor. Bizler de büyüklerimizin hayatlarını mutlu ve huzurlu bir şekilde sürdürmeleri için gerekli desteği veriyoruz. Huzurevi Bocce takımımız bugünkü maçta Ankara Seyranbağları Huzurevi’ni mağlup ederek grubunu lider tamamlamış ve Fethiye’de düzenlenecek olan finallere katılmaya hak kazanmıştır. Huzurevi Bocce takımımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Vali İbrahim Akın’ın programı, Bocce karşılaşmasının ardından her iki takım oyuncularını da tebrik etmesi ile sona erdi. (Valilik Basın Bürosu)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On