Vali Akın, hizmet binası inşaatlarını inceledi

8 Haziran 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1142 defa okundu.
Vali Akın, hizmet binası inşaatlarını inceledi

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kent merkezinde yapımı devam eden İl Tarım ve Orman Müdürlüğü hizmet binası inşaatını inceledi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Akın, İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin ile yetkililerden inşaat hakkında bilgi aldı.

Hizmet binası yerleşkesi ile iç oda bölümlerini ve toplantı salonlarını da inceleyen Akın, daha modern fiziki mekanlarda vatandaşlara en güzel hizmeti sunmayı amaçladıklarını aktardı.

Mevcut binanın yetersiz olması nedeniyle daha yeni bir bina yapıldığını anımsatan Vali Akın, “Yıl sonunda bitmesini planladığımız İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yeni hizmet binasında vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet verilecek. Alt kuruluşları ve destek birimleriyle vatandaşın ihtiyaç ve taleplerini çözüm üretilecek. Şehrimizdeki tüm yatırımları yakından takip ediyor, planlanan sürede tamamlanması için gayret gösteriyoruz. Binanın şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On