Vali Akın, bazı kurumlardaki çalışmaları inceledi

4 Temmuz 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2479 defa okundu.
Vali Akın, bazı kurumlardaki çalışmaları inceledi

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kent merkezindeki bazı kurumları ziyaret etti.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Akın, Nüfus ve Vatandaşlık, Göç İdaresi ve Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüklerini ziyaret ederek, çalışmaları inceledi.

Kurumlarda personellerle görüşerek, yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında tedbirlerin uygulanmasını isteyen Vali Akın, işlem yaptırmak için gelen vatandaşların taleplerini de dinledi.

Ziyaretinde konuşan Akın, “Verilen hizmetlerden vatandaşlarımızın memnuniyetini önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın işlemlerinin mümkün olan en kısa sürede tamamlaması lazım. Amacımız vatandaşlarımıza her zaman güler yüzlü, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır. Personelimizden bu konuda hassasiyet bekliyoruz. Koronavirüs tedbirlerine de gerekli özeni göstererek, çalışmalarını sürdürmelerini istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Vali Akın, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Mehmet Kaya, İl Göç İdaresi Müdürü Ferruh Dibiç ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Cemalettin Duran’dan kurum çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On