Vali Akın, AFAD’da İncelemelerde Bulundu

19 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
362 defa okundu.
Vali Akın, AFAD’da İncelemelerde Bulundu

Vali Akın, AFAD’da İncelemelerde Bulundu

Vali İbrahim Akın, Kırşehir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nü (AFAD) ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretinde, İl AFAD Müdürü Metin Alpaslan’dan kurumda yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Vali İbrahim Akın, olası bir afet anında kullanılacak ekipmanları inceledi. Ziyareti sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, Kırşehir AFAD Müdürlüğü’nün afet olaylarına anında müdahale edecek donanım ve kapasiteye sahip olduğunu söyledi.

Kırşehir AFAD ekibinin doğal afetlere disiplinli ve planlı şekilde müdahale edecek gerekli donanımı ve altyapısının yeterli nitelikte olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Afet olaylarında bilinçli hareket etmek, soğukkanlı olmak büyük önem taşır. Görüldüğü gibi, sahip olunan araç ve gereçlerimiz son derece kaliteliyken, personelimiz de olaylara çabucak müdahale edecek nitelikte ve eğitimli. Sivil savunmaya ilişkin hizmetlerin ilimiz genelinde etkin bir şekilde yerine getirilmesi için gerekli bütün tedbirlerin alınmasını, aynı zamanda olay sırasında ve sonrasında yapılacak çalışmaları yürüten kurum ve kuruluşların koordinasyonunun sağlanması konularında gereken bütün değerlendirmeleri yapacağız. Bu konuda daha önce yapılmış çalışmaları da gözden geçireceğiz. Kırşehir AFAD ekibinin özverili çalışmalarda bulunacağına inanıyor, afetsiz günler diliyorum.”

Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, kurum binasında yaptığı inceleme ile sona erdi. (Valilik Basın Bürosu)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On