Vali Akın: “6. Yaşınız Kutlu Olsun”

1 Temmuz 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7533 defa okundu.
Vali Akın: “6. Yaşınız Kutlu Olsun”

Vali Akın: “6. Yaşınız Kutlu Olsun”

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, 40 Arena Gazetemizin 6. kuruluş yıldönümünü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, mesajında şunları kaydetti; “Halkımızın özgür ve tarafsız bir şekilde haber almasını sağlayan basın kuruluşları, toplumun sorunlarını dile getiren ve çözüm üreten kuruluşlar olmasının yanında demokrasimizin güçlenmesine ve şeffaf bir yönetim anlayışı oluşmasına önemli katkılar sağlamaktadır.

Ülkemizin ve yaşadığımız şehrin gelişimine fikirleriyle öncülük eden ulusal ve yerel basınımızın meslek ilkeleri doğrultusunda, doğru ve tarafsız bir şekilde yayın yapması büyük önem arz etmektedir.

Yayın hayatına başladığı günden itibaren haberleriyle kamuoyunu aydınlatan 40 Arena Gazetesi’nin 6. kuruluş yıldönümüne ulaşmasında emeği geçenleri kutluyor, bundan sonraki yayın hayatınızda başarılar diliyorum.”

(HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On