Vali Akın, 15 Temmuz Şehitlerinin Kabirlerini Ziyaret Etti

16 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
417 defa okundu.
Vali Akın, 15 Temmuz Şehitlerinin Kabirlerini Ziyaret Etti

 

Vali Akın, 15 Temmuz Şehitlerinin Kabirlerini Ziyaret Etti

Vali İbrahim Akın, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Kaman ilçesindeki şehit kabirlerini ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kaman Kaymakamı Murat Girgin, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Zafer Yiğit ve şehit yakınlarının eşlik ettiği programda Vali İbrahim Akın, 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen hain darbe girişimi sırasında şehit olan vatandaşlarımızın kabirlerini ziyaret etti.

İlk olarak Kaman’a bağlı Kargın Yenice Köyünde Şehit Gökhan Yıldırım kabrini ziyaret ederek dua eden Vali Akın ve beraberindeki protokol, ardından Kurancılı Kasabasına geçerek Şehit Ayhan Keleş’in kabrini ziyaret ederek kabirlere gül bıraktılar.

Vali İbrahim Akın, kabir ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Kahramanlık destanı yazan vatandaşlarımızı unutmayacaklarını söyledi.

Milli iradeye yönelik yapılan bu kalkışmanın Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine meydanlara akın ederek demokrasiye sahip çıkan Türk milleti tarafından bastırıldığını belirten Vali İbrahim Akın açıklamalarında şunları kaydetti; “Bu topraklarda demokrasinin ve egemenliğin tek sahibi millettir. Milletimiz 15 Temmuz gecesi demokrasisine sahip çıkarak bunu ispatlamıştır. Bu vesileyle, 15 Temmuz şehitlerimizi, yakınlarını ve gazilerini unutmayacağız. Şehit kabirlerini ziyaret ederek şehitlerimize rahmet diliyor, gazilerimizle de sık sık bir araya geliyoruz.”

Kaman’daki diğer şehitlerimizin kabirlerini de ziyaret eden Vali Akın’ın programı, beraberindeki protokol ile birlikte Çiçekdağı ilçesindeki 15 Temmuz Şehidimiz Serkan Göker’in evini ziyaret ederek şehidimizin ailesine başsağlığı dilemeleri ile sona erdi. (Valilik Basın Bürosu)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On