VAHİDE-HÜSEYİN KARAHAN ÖZEL EĞİTİM MERKEZİNDEN REKTÖR KARAKAYA’YA ZİYARET

10 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
637 defa okundu.
VAHİDE-HÜSEYİN KARAHAN ÖZEL EĞİTİM MERKEZİNDEN REKTÖR KARAKAYA’YA ZİYARET

3Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya Vahide-Hüseyin Karahan Özel Eğitim ve İş Merkezi Öğrencilerini Makamında Ağırladı

Engelli bireylerin toplumsal yaşama katılımlarını sağlamak, ayrımcılığa maruz kalmadan fırsat eşitliğinden yararlanan ve haklarını kullanabilen bireyler olmalarına imkân vermek Ahi Evran Üniversitesi’nin en temel amaçları arasında yer almaktadır.

Bu kapsamda 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne istinaden Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bir dizi etkinlik düzenleniyor.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu günün anlam ve önemi kapsamında kendisini ziyaret eden Kırşehir Vahide-Hüseyin Karahan Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezinden bir grup öğrenci ile bir araya geldi. Merkez Müdürü Ural Esen eşliğinde 9 Aralık 2015 tarihinde Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette engelli öğrencilerin sorunları ve beklentilerinden bahsedilerek yaşadıkları sorunların çözümlerine ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Engelli bireylerin önündeki engellerin kaldırılması, kendilerinin ve ailelerinin yaşam kalitesinin yükseltilmesinin önemine vurgu yapılan ziyaret sırasında Rektör Karakaya, Ahi Evran Üniversitesi’nde  engelli bireylerin her alandan özgürce ve rahatça yararlanabilmesine yönelik yapılan fiziki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Engelli bireylerle ilgili toplumsal bilinçlenme ve kamuoyu desteğinin önemli olduğunu ifade eden Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, toplumsal duyarlılığın ve sorumluluğun artması temennisinde bulunarak Merkez Müdürü Ural Esen ve öğrencilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On