“ÜZÜNTÜMÜZ BÜYÜK”

24 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
120 defa okundu.
“ÜZÜNTÜMÜZ BÜYÜK”

“ÜZÜNTÜMÜZ BÜYÜK”

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık; Bayburt Trabzon il sınırında uçuruma düşen ve 13. günde cansız bedenine ulaşılan AA muhabiri Abdülkadir Nişancı için baş sağlığı mesaja yayınladı.

“ABDÜLKADİR NİŞANCI’NIN AİLESİNE VE BASIN TOPLULUĞUMUZA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ”

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık; “Gazetecilik dünyanın en zor ve tehlikeli koşullarında yapılan meslekleri arasında yer alıyor. Dünyada ve Türkiye’de haber peşinde fedakârca çalışan birçok meslektaşımızı bu nedenle kaybediyoruz. Son olarak Bayburt-Trabzon il sınırında yürütülen yol açma çalışmalarını takip ederken Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Abdülkadir Nişancı üzerine çıktığı kar kütlesi ile birlikte uçuruma düşmüştü. 13 gündür sürdürülen çalışmaların sonunda Çaykara İlçesi Derebaşı HES Göleti içinde yapılan arama çalışmalarında meslektaşımızın cansız bedenine ulaşıldığını haber aldık. Üzüntümüz büyük. Bu olayların tekrarlanmamasını umuyor, meslektaşımızın ailesine, Anadolu Ajansı çalışanlarına ve basın topluluğumuza başsağlığı diliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On