UZUN ÇARŞIDA HAYAT YOK

12 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
469 defa okundu.
UZUN ÇARŞIDA HAYAT YOK

kirsehir-uzun-carsi-sorunlarina-cozum-bekliyo-7214498_oUzun Çarşı Esnafları İşlerin Durgunluğundan Şikâyetçiler

Uzun Çarşı esnafları gazetemiz 40 Arena Gazetesi’ne şikâyetlerini dile getirdi. Uzun çarşı esnafları yaptıkları açıklamalarda: “ Uzun Çarşıda hayat yok. Unutulan bir yer haline geldi. Satış yapamıyoruz. Bazen siftahsız dükkân kapatıyoruz. Bazılarımız azda olsa satış yapıyor günlük ama çoğu kişi satış yapamıyor. Giriş bölümlerimize gösterişli bir tabela tarzında bir şey yapılsa belki insanların dikkatini çeker girer bakarlar. İnsanlar girişlerin yerini unuttu artık. “ ifadelerini kullandılar.

Uzun Çarşı esnaflarından en çok yakınanlar ise sobacılar oldu. Sobacılar yaptığı açıklamalarda: “ Doğalgaz geldi geleli işlerimiz çok kötü gidiyor. Artık soba ihtiyacı kalmadığından dönüp dükkâna bakmıyorlar bile. Soba kullanan çok az kişi kaldı artık. Onlarda zaten soba almıyorlar boru alıyorlar. Çarşı olarak zaten işlerden şikayetçiyiz fakat sobacılar olarak daha durgun geçiyor.”ifadelerine yer verdiler.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On