Uzaktan Eğitimle İlgili Açıklama Yapıldı

22 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
196 defa okundu.
Uzaktan Eğitimle İlgili Açıklama Yapıldı

etwinning-uzaktan-egitimleri-erisime-acildiKırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü Etwinning Uzaktan Eğitimlerle İlgili Açıklama Yaptı

Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü eTwinning uzaktan eğitimlerle ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada “2009 yılından bu yana yürütülmekte olan eTwinning Faaliyeti, müfredat kapsamındaki herhangi bir konu üzerinde farklı Avrupa ülkelerindeki öğretmen ve öğrencilerin internet üzerinden çevrimiçi ortak projeler geliştirmesini sağlayarak öğretmenler arasında bilgi, uygulama, elektronik içerik ve deneyimlerin bilişim teknolojilerinin kullanılarak paylaşılmasını ve yaygınlaştırılmasını hedefleyen bir uygulamadır.

eTwinning Faaliyeti´nin öğretmenler için sağladığı sosyal ağ ortamında, 36 Avrupa ülkesinde 166.000´den fazla okuldan 406.000´den fazla öğretmen bulunmaktadır. 12 Ekim 2016 tarihi itibariyle eTwinning Faaliyeti´ne ülkemizin 37.732 okulundan 73.249 öğretmenimiz gönüllü olarak katılmış olup, günümüze kadar toplam 12.826 çevrimiçi proje gerçekleştirmişlerdir.

eTwinning Faaliyeti, Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan FATİH projesinin nihai hedeflerine ulaşmasına doğrudan katkı sağladığından, Faaliyetin yaygınlaştırılarak illerde gerçekleştirilen eTwinning projelerinin sayısının ve kalitesinin artırılması Genel Müdürlüğümüzün hedefleri arasındadır.

eTwinning Projesi yapmaya istekli ve eTwinning´e yeni başlayan öğretmenlere yönelik olarak hazırlanan çevrimiçi kurslara ve canlı olarak yapılan webinarlara eTvvinning Uzaktan Eğitim Sitemi üzerinden ulaşılabilmektedir. eTvvinning Uzaktan Eğitim Sistemi, eğitimde teknoloji kullanımına yönelik çevrim içi kurslar eklenerek zenginleştirilmiştir. Sistem üzerindeki tüm kurslar ve webinarlar tamamen ücretsiz olup öğretmenlerimizin erişimine açıktır.” ifadeleri kullanıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On