UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE

16 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
283 defa okundu.
UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE

 

AdsızKırşehir Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü İle Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü’nün Ortak Çalışması Sonucu Uyuşturucu Tacirleri Yakalandı

Geçtiğimiz günlerde Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü’nün ortak çalışması sonucunda uyuşturucu tacirlerine büyük darbe vuruldu.  44 .. plaka sayılı kamyon ve 34 .. plaka sayılı otomobil ile doğu illerinden batı illerine yüklü miktarda uyuşturucu madde nakledileceği değerlendirilmiş, söz konusu araçlar; yapılan yoğun çalışmalar sonucunda tespit edildi. aynı gün Kırşehir devlet karayolu üzerinde durdurulduğu belirtildi. Araçlarda yapılan aramada 44 plaka sayılı damperli kamyonda inşaat keresteleri altına gizlenmiş 13 çuval içerisinde toplam 297 kilo 580 gram esrar maddesi ele geçirilerek el konulduğu söylendi. . Şüpheliler A.O. , M.U. , S.E. ve L.B.’ye “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan 13.01.2016 günü Diyarbakır ilinde çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanma kararı verildi.

 

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü yaptıkları açıklamalarda: Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzün başta uyuşturucu olmak üzere diğer yasa dışı maddelerin kaçakçılığı ile mücadelesi aralıksız devam edecektir.”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN