Uyuşturucu ile mücadele için özel ekipler kurulacak

22 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
280 defa okundu.
Uyuşturucu ile mücadele için özel ekipler kurulacak

vali-necati-şentürkVali Necati Şentürk, Kırşehir’de uyuşturucu ile mücadele için özel ekipler kurulacağını söyledi.
Eğitim yatırımları ve Kırşehir’de eğitim başarısının anlatıldığı basın toplantısında konuşan Vali Necati Şentürk, “Alkol ve uyuşturucu ile mücadele noktasında ciddi bir çalışmalarımız var.”dedi.
Vali Necati Şentürk açıklamasında, “Yapacağımız çalışma Kırşehir’den Türkiye’ye örnek olacak. Uyuşturucu ve alkolle ciddi bir mücadele dönemi başlatacağız. Bu kapsamda özel ekipler kurarak,balici, tinerci, bonzaici olarak adlandırılan kişilerle mücadele edeceğiz.”diye konuştu.
Satıcılara yönelikte çalışmaların artarak devam edeceğini bildiren Vali Necati Şentürk, “Satıcılar için de ciddi mücadele olacak. 200 çocuğumuz uyuşturucu kullanıyor. Bu çocuklarımızın eğitimlerine de gereken ilgi tam olarak gösterilecek. Uyuşturucu kullanımı topyekun bir mesele bir ve birkaç kurumun çalışması ile olacak bir mesele değil, toplumun tüm kesimlerinin uyuşturucu kullanımının düşmesi için kamu görevlilerine de gerekli desteği sunmaları gerekir.”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On