Uygur’dan Vali Akın’a Ziyaret

4 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
387 defa okundu.
Uygur’dan Vali Akın’a Ziyaret

Uygur’dan Vali Akın’a Ziyaret

Türk Kızılay’ı Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur ve beraberindeki heyet, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Vali Akın, Kızılay dünyanın her köşesinde ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırdığını söyledi.

Türk Kızılay’ının kurulduğu günden bu yana ülkemiz genelinde ve uluslararası alanda ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan bir kuruluş olduğunu belirten Vali İbrahim Akın açıklamalarında şunları kaydetti; “Kızılay kan toplayarak hastaların kan ihtiyacını da sağlamaktır. Ülkelerindeki savaştan ve kargaşadan kaçarak ülkemize yerleşerek milletimizin şefkatine sığınan göçmenlere de yardım eden Türk Kızılay’ına çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Türk Kızılay’ı Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur ve beraberindeki heyet de Vali Akın’a kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyaret, Türk Kızılay’ı Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur’un yürüttükleri çalışmalar hakkında Vali Akın bilgiler vermesi ve yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi.

(Valilik Basın Bürosu)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On