Uygur: “Türkiye gelecek yüzyılını halkla kurtardı”

1 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
431 defa okundu.
Uygur: “Türkiye gelecek yüzyılını halkla kurtardı”

DEMOKRASİ ALANINA KIZILAY SU VE MADEN SUYU KATKISI SUNUYOR (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Türk Kızılayı Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur, Türk halkının gelecek yüzyılı gösterdiği özverili davranış sayesinde kurtardığını söyledi.
Demokrasi alanına darbe girişiminin gerçekleştiği ilk günden sonra Kızılay Kırşehir Şubesi olarak tam kadro akın ettiklerini anlatan Uygur, “Demokrasi alanında hiç yılmadan bekleyen halk Türkiye’de halkın duruşunu gösterdi. Darbecilere de milletçe geçit verilmediğinin dersini verdi.”dedi.
İhtiyaçların karşılanması için Kızılay olarak demokrasi alanında olduklarını belirten Kızılay Kırşehir Şubesi Başkanı Adnan Naci Uygur, “STK temsilcileri, Kızılay Şube Başkanlığı, Kan Toplama Merkezi, Gençlik Kolları ile birlikte girişimin gerçekleştiği ilk günden itibaren hep halkın yanında olduk. Kızılay olarak bir an dahi alanlardan ayrılmadan halkla birlikte olacağız. İhtiyaçların karşılanması noktasında katkı sunacağız. Halkımızı da bu duruşlarından dolayı tebrik etmek gerek. Ciddi bir sorunu halk olarak hep birlikte atlattık. Cumhurbaşkanının, Başbakanın, ve TBMM’inin dik duruşları ile gelecek yüzyılımız kurtuldu diye düşünmekteyiz.”diye konuştu.
Cacabey Meydanından gerçekleşen demokrasi nöbetine Kızılay Kırşehir Şubesi, su ve maden suyu katkısında bulunuyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On