Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

28 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
244 defa okundu.
Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

thumbnail_22-11-2016-guldiken-mah-imam-hatip-okulu-arkasi-sert-zemin-calismasi-7Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ; “Her Zaman Daha Güzel Bir Kırşehir İçin Çalışıyoruz”

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, alt yapı çalışmaları tamamlanmış mahallelerde üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Güldiken Mahallesi 1379-1389 sokaklarında Kilit Parke döşeme çalışmalarına başladı.

Kent merkezindeki mahallelerin aldığı standart hizmetlerin kenar mahallelerde de yaygınlaştırılması mümkün hale geldi. Kırşehir Belediyesi mahallelerde yılladır süregelen eksikliklerini gidermek adına kırsalda yol yapım çalışmalarına hız verdi. Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu doğrultuda, kenar mahallelerdeki stabilize çalışmalarının yanı sıra, alt yapı sorunu bulunmayan bölgelerde kilit parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Güldiken Mahallesi 1379-1389 sokaklarında kilitli beton parke döşeme çalışması başlatıldı. Alt yapısı tamamlanan Güldiken Mahallesinde 1379-1389 arası sokaklarda kilitli beton parke yapım çalışmalarını devam ediyor.

Kilit Parke taşı ile yol yapımına devam ediyoruz diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptığı açıklamada, “Belediyemiz Fen İşleri Birimi kontrolünde, ekiplerin yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmalarına ara vermeden devam ediliyor. Kilit parke taşı döşeme çalışmaları sürerken, daha önce kaplanmış sokakların da bozulan ve deforme olan kısımları da tamir edilerek düzgün bir hale getiriliyor. Sokakları çamurdan arındırarak modern ve temiz bir görünüme kavuşturuluyor. Sert Zemin Çalışmalarımız şehrin ihtiyacı olan her yerde devam ediyor. Güldiken Mahallemizde 1379-1380-1381-1382-1383-1384-1385-1386-1387-1388-1389 sokaklarda kilit parke çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmalarımız bölgesel çalışmalar olup mahallelerimizin bu kısımları tamamıyla kilit parkeyle kaplanacaktır. Bütün çalışmalarımızı titizlikle takip ederek, şehrin ihtiyacı olan her bölgede çalışmalarımızı yapıyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında Kırşehir ihtiyacı olan yollara, kaldırımlara sahip olacak”dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN