ÜRÜN GÜVENLİĞİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ

12 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
224 defa okundu.
ÜRÜN GÜVENLİĞİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ

img-20161011-wa0019-11102016161103“10-16 Ekim Haftası Tüm Ülkemizde Ürün Güvenliği Haftası Olarak Kutlanmaktadır”

Kırşehir’de 10-16 Ekim Ürün Güvenliği Haftası Etkinlikleri düzenlendi. Bilim ve Sanayi Teknoloji Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: “Vatandaşlarımızın güvenli ürünleri kullanması, bu ürünleri tercih etmesi ve güvensiz ürünler konusunda farkındalığa sahip olması en az yapılan denetimler kadar etkili ve önemlidir.

Bu gerekçeyle hem piyasaya arz edilen ürünleri kullanan vatandaşlarımız hem de üreticilerimizi daha yakından bilgilendirebilmek için her yıl bir haftayı Ürün Güvenliği Haftası adı altında bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetlerine ayırıyoruz. Bu yıl da 10-16 Ekim haftası tüm ülkemizde Ürün Güvenliği Haftası olarak kutlanmaktadır.

Ürün Güvenliği Haftası etkinliklerimizin önemli bir hedef kitlesini ilk ve orta öğrenim kurumlarında eğitim görmekte olan çocuklarımız, gençlerimiz oluşturmaktadır. Bu kapsamda İlimizde Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile yaptığımız iş birliği sonucu Süleyman Türkmani ve 30 Ağustos Zafer İlköğretim Okullarında ki öğrencilerin güvenli ürün konusuna ilgilerini çekmek amacıyla “Güvenli Ürün” temalı tanıtım filmleri gösterilmiş ve Çocuklar için hazırlanan “Ürün Güvenliği” konulu sunum Şube Müdürümüz Hüseyin Koç ve Mühendisimiz Çağdaş Mutlu tarafından sunulmuştur.

Ayrıca Ürün Güvenliği haftası süresince Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğümüz tarafından ilimizde bulunan ve yüksek riskli ürünler arasında bulunan Asansör sektöründe iş yapan firmalara yönelik bilgilendirme, tanıtım sunumları yapılacaktır.”ifadeleri kullanıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On