Unutmadık

11 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
240 defa okundu.
Unutmadık

Tüm annelerin ‘Anneler Günü’ kutlu olsun.

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü, yarın bir kez daha kutlanacak. Annelerin, sadece yılın bir günü değil, her zaman hatırlanması gereken varlıklar olduğu vurgulandı.

Yarın kutlanacak olan Anneler Günü nedeniyle hediye hazırlığında olanlar, “Annelerimizin her zaman yanında olmak, yüzlerini güldürmek, gurur duyacakları evlatlar olmak, yaptıkları karşısında hiç şüphe yoktur ki, onlara verilebilecek en kıymetli teşekkürdür” ifadelerini kullandılar. Annelerin, sadece yılın bir günü değil, her zaman hatırlanması gerektiğini ifade eden Kırşehirli vatandaşlar, “Bizleri bugüne hazırlayan, donanımlı olmamızı sağlayan ve ilk günden bugüne kadar her anımızda yanımızda olan ve bizlere yol gösteren annelerimizi unutmamız mümkün değildir. Mutlu olduğumuz anımızda bizden daha fazla mutlu olan annelerimizi her zaman hatırlamayız. Kırşehir’de annelerimizle gidebileceğimiz fazla yer yok. İmkan bulamazsak bile, bir çiçekle annelerimizin gönüllerini almalıyız.”

Bizler de 40 Arena Gazetesi ailesi olarak baş tacımız olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutlar, tüm annelere sağlık ve mutluluklar dileriz. (HABER: DİDEM CEYLAN)

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN