Üniversiteye Stant Kurdular

29 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
468 defa okundu.
Üniversiteye Stant Kurdular

Taraftar Grubuna Üye Olmak İsteyenlerin İsim Soy İsim Ve Telefon Numaraları Alınarak Maçlara Davet Smsi Gönderilmesi Hedefleniyor

 

Kırşehir Belediyespor’un en büyük destekçisi konumunda yer alan 40şehirliler Taraftar Grubu üye kontenjanını artırmak için çalışmalarını hızlandırdı.

Bu sezon iç ve dış saha da takımlarını her maçta destekleyen taraftar grubu üniversite gençliğini maçlara çekebilmek ve ilgilerini artırmak için üniversite öğrencisinin çok olduğu fakültelere stant kurma kararı aldılar.

Salı günü başlayan proje de taraftar grubuna üye olmak isteyenlerin isim soy isim ve telefon numaraları alınarak maçlara davet smsi gönderilmesi hedefleniyor.

Bugün Eğitim Fakültesinde açılacak olan stant ile eğitim fakültesi öğrencilerine tanıtım yapılacak. 40 şehirliler taraftar grubu yaptığı yazılı açıklamada konu ile ilgili şu bilgileri paylaştılar: “Grup liderimiz Hakan Dağıstan’ın girişimleri ile Ahi Evran Üniversitesinde Kırşehir Belediyespor tanıtım ve bilgilendirme standı açılmıştır. Çalışmalarımız sonrası 40 Şehirliler Üni Tayfa Grubu açılacaktır. Tüm Öğrenci arkadaşlarımızın standımızı ziyaret etmelerini bekliyoruz. Stant Günlerimiz: SALI günü: Yabancı Diller yüksel Okulu- İktisadi idari Bilimler Yüksel Okulu, ÇARŞAMBA GÜNÜ: Fen Edebiyat Yüksek Okulu-Beden Eğitimi yüksek Okulu-, Perşembe ve Cuma : Eğitim fakültesi’dir”

GRUBUN PROJELERİ DEVAM EDECEK

40şehirliler Taraftar Grubu bu hafta ki projenin ardından gelecek hafta yeni bir projeye başlayacak. 40şehirliler Taraftar Grubu lideri Hakan Dağıstan’ın gazetemize verdiği bilgide gelecek hafta Cacabey Meydanında köy okullarına kitap toplama etkinliği yapılacağı öğrenildi. Dağıstan, bu proje de Kırşehir halkından ve taraftarlardan destek beklediğini Gazetemiz 40 Arenaya ifade etti.

HABER: UFUK TUFAN DOĞAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On