ÜNİVERSİTELİLER ORYANTASYONLA ÜNİVERSİTELERİNİ TANIDI

6 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
363 defa okundu.
ÜNİVERSİTELİLER ORYANTASYONLA ÜNİVERSİTELERİNİ TANIDI

sosyal bilimler myo

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde Oryantasyon programı yapıldı.

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ne 2015-2016 eğitim-öğretim yılında yeni başlayan öğrenciler için 28 Eylül- 2 Ekim 2015 tarihleri arasında oryantasyon programı düzenlendi.

Öğrencilerin üniversite ve çevreyle uyum sürecini desteklemek, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla düzenlenen oryantasyon günleri kapsamında her fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulu kendi bünyesinde öğrencilerine seminer verdi.

Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın üniversiteye yeni başlayan öğrencilere ‘hoş geldiniz’ konuşması yaptığı videonun izletilmesi ile başlayan seminerler çerçevesinde öğrencilerin hem üniversite hem de şehir ile ilgili tüm soruları akademisyenler tarafından yanıtlandı. Seminerler sonunda öğrencilere merak ettikleri soruları yanıtlamak amacıyla hazırlanan broşürler de dağıtıldı.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On