UNIKOP Devir Teslim Töreni

18 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
181 defa okundu.

 

thumbnail_unıkop2Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya UNIKOP Devir Teslim Törenine Katıldı

 

Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından 2012 yılında kurulan ve KOP Bölgesi üniversiteleri arasında eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme, akademik-idari iş birlikleri yapmak amacıyla oluşturulan KOP Bölgesi Üniversiteler Birliğinde (UNIKOP) dönem başkanlığı görevi, düzenlenen törenle Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinden KTO Karatay Üniversitesine devredildi.  KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğünde düzenlenen devir teslim törenine Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve UNIKOP Bölgesi Rektörleri, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı ve UNIKOP temsilcileri katıldı.

Ahi Evran Üniversitesi’nin de katılımıyla üye sayısı 11’e ulaşan birlik, üniversiteler arasındaki her türlü akademik ve idari iş birliğini önemsiyor. Üniversitemizin pilot üniversite seçilmesiyle birlikte UNIKOP bünyesindeki üniversitelerle iş birliklerine açık olduklarını belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, bölgesel ve ulusal kalkınma için daha çok çalışacaklarını belirtti.

Törende devir teslimin ardından toplantı gündemine geçildi. Toplantıda ayrıca UNİKOP üniversiteleri arasında personel hareketliliği, ortak hizmet içi eğitim programlarının düzenlenmesi, öğrenci toplulukları, öğrenci konseyleri arasında ortak faaliyetler ve müsabakalar ele alındı. Toplantı hediye takdimi ve KTO Karatay Üniversitesinin gezilmesiyle sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On