Ünal Kaya uyardı!

10 Eylül 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1035 defa okundu.
Ünal Kaya uyardı!

Ünal Kaya uyardı!Kırşehirspor Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Kaya, yaptığı açıklamada, “İyi mücadele ettiğimiz müsabakada, uzatmalarda gelen gollerle tura veda ettik” dedi.
Nevşehirspor karşısında onur mücadelesi verdiklerini belirten Ünal Kaya, maçtan sonra yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Bozkırın Yiğitlerini tebrik ediyorum.

Zor şartlarda yeni yapılanmaya giren bir takım ve gerçekten son dakikada atılan gol ile uzatmaya gittik. Yine gazetecilerimiz sahaya alınmamış, Nevşehirli gazeteci arkadaşlarımız sırt numarası bile almadan kalecimize kadar küfür etmişlerdir.

Bu gazetecilik değildir. Fitneyi sahaya kadar indirenleri kınıyorum. Ben yıllardır televizyonlarda türkü programları yaparım. Neşet Ertaş’ın türkülerini herkes dinlemiştir. Bu nedenle birliğimize ve dirliğimize gölge düşürenler yine ortaya çıkmıştır. Hâlbuki iki sınır takımıyız. Akraba olmuştuk. Aynı kültürü yaşamaktayız. Bu tarz olaylar hiç hoş olmayan olaylardır. Bu olaylar, amatör liglerde temsil edilebilen illerimizin futbol kalitesini ortaya koymuştur. Nevşehir’de bizim, Kırşehir’de bizim. Keşke böylesi önemli maçlarda fitneye fırsat vermemek adına milletvekillerimiz ve yöneticilerimiz de o sahada, şeref tribününde olsalardı. Kardeşliğe bir kez daha gölge düşmüştür. Yapacak bir şey yok. Bozkırın Yiğitlerini ve Genç Teknik Direktörümüz Bekir Barış Cihan Hocamızı, yönetimimizi ve Kırşehir bayrağını eline alarak dalgalandıran genç Başkanımız Yalçın Aydın’ı tebrik ediyorum, ligde başarılar diliyorum. Bu tarz olaylar bize çalışma azmini getirmiştir. Kırşehirspor için elimden gelen her türlü desteği vereceğim.”

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN