UMUT MEDYA GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI

16 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
216 defa okundu.
UMUT MEDYA GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI

KIRŞEHİR Umut Medya Grubu’nun Genel Müdürlüğü görevine Ferhat Yıldırım atandı.

Kırşehir’de yaklaşık 6 ay önce Ahi Yurdu Gazetesi’nin devrinden sonra Umut Medya olarak yayın hayatına başlayan Kırşehir Umut Medya Grubun yeni Genel Müdürü Ferhat Yıldırım oldu.

Umut Medya Grubun bünyesinde bulunan Kırşehir Umut Haber Gazetesi, 93.2 Umut Fm ve bu hafta içerisinde yayın hayatına başlayacak olan Kırşehir Umut Televizyonunun Genel Müdürü Ferhat Yıldırım, yeni göreviyle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Kırşehir Umut Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanlığınca medya şirketinin genel müdürlük görevi 16.12.2019 tarihi itibari ile tarafıma verilmiştir.

Kırşehir’de, Umut Medya Grupları; Umut TV, Umut FM, Umut Haber Gazetesi ile farklı bir bakış açısı getirerek şehirde, medyanın asli görevinin de yapılması gayreti içerisine girmiştir.

Umut Medya Grubu adına basın kanunu çerçevesinde kamuoyunun aydınlatılması görevini yayın kuruluşlarımızla en iyi şekilde yapma gayreti içerisinde olacağız.

Kamuoyunu bilgilendirme görevini yaparken yanımızda olduğunuz inancıyla tarafsızlık ilkesini kullanacağız. Medya guruplarımız, Kırşehir’de aktif halde görev sürdürürken kamudaki varlığımızla doğruların yanında yanlışlarında karşısında olacağımızın bilinmesini isteriz.

Umut Medya Grubunun yeni yapılanma sürecinde bilinmeli ki, bizler kimsenin sözcüsü değiliz. Bizler medya guruplarımızla halkın sözcüsüyüz. Halkımızdan aldığımız güç ile birlikte kimsenin kalemi olmadan kendi kalemimizle doğru bilgi ve belgeler doğrultusunda korkmadan yıldırılmadan çekinmeden Kırşehir Halkı’na doğru tarafsız ve hızlı bir yayın politikası izleyeceğiz.

Şu bilinmelidir ki kişi ve kurumlarla hiçbir şekilde sıkıntılarımız yoktur ve olmayacaktırda. Bizler elimizde bilgi ve belgeler doğrultusunda doğru haber yapma gayreti içerisindeyiz. Şimdiye kadar bu şekilde oldu ve şimdiden sonra da bu şekilde devam edecektir. Yayın politikamızın çizgisi dışına asla çıkılmayacaktır. Bizler Kırşehir Halkı’nın duyulmayan sesi, işitilmeyen kulağı ve görülmeyen gözü olacağımızı buradan sizlerin aracılığıyla bir kez daha kamuoyuna aktarıyorum.

Basın camiasının uyması gereken ve Umut Medya Grubun yayın ilkelerinden olan basın ilkelerimizi bir kez daha hatırlatmak isterim;

1-Yayınlarda hiç kimse; ırkı, cinsiyeti, yaşı, sağlığı, bedensel özrü, sosyal düzeyi ve dini inançları nedeniyle kınamamak, aşağılamamak,

2-Bir basın organının dağıtım süreci tamamlanmadan o basın organının özel çabalarla gerçekleştirdiği ürün, bir başka basın organı tarafından kendi ürünüymüş gibi kamuoyuna sunmamak, ajanslardan alınan özel ürünlerin kaynağının belirtilmesine özen göstermek,

3-Gazeteci, kaynaklarının gizliliğini korumalıdır. Kaynağın kamuoyunu kişisel, siyasal ekonomik vb. nedenlerle yanıltmayı amaçladığı haller bunun dışındadır.

3-Gazeteci görevini, taşıdığı sıfatın saygınlığına gölge düşürebilecek yöntem ve tutumlarla yapmaktan sakınmak,

4-Şiddet ve zorbalığı özendirici, insani değerleri incitici yayın yapmaktan kaçınmak,

5-Basın organları, yanlış yayınlardan kaynaklanan cevap ve tekzip hakkına saygı duymak.” Dedi

Şuan da mevcut personellerle yola devam edileceğini vurgulayan Yıldırım, ihtiyaç gerektiğinde de mevcut kuruluşlarımızda ki oluşabilecek eksikliklere yeni kadrolarla tamamlanacağını vurguladı.

Kırşehir Umut Medya Grubunun Genel Müdürü Ferhat Yıldırım, Umut Medya’nın bünyesinde bulunan Gazete, Radyo ve Televizyon ile birlikte daha güçlü bir şekilde Kırşehirlilere hizmet etmenin haklı gururunu yaşadıklarını belirtti.

Haber Didem Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On