“UMRE”YE VALİ NECATİ ŞENTÜRK UĞURLADI

17 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
365 defa okundu.
“UMRE”YE VALİ NECATİ ŞENTÜRK UĞURLADI

Kırşehir Valiliğince, Kutlu Doğum Haftası ve Mevlid-i Nebi etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler Umre’ye uğurlandı.

Cacabey Camii önünde gerçekleştirilen ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan uğurlama programında kafileye hitaben bir konuşma yapan Vali Necati Şentürk, Umre’ye gidenlerin memleketimizin birlik ve beraberliği için dua edeceklerini söyledi.

Herkesin kutsal topraklara gitmesini temenni ettiğini belirten Vali Necati Şentürk, “Kutlu Doğum Haftası ve Mevlid-i Nebi etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimiz, öğretmen, din görevlileri ve velilerden oluşan 48 kişilik bir kafileyi bugün Valilik olarak 11 günlüğüne Umre’ye yolcu ediyoruz. Orada bizlere, memleketimizin birliği, beraberliği ve bölünmez bütünlüğü için dua edecekler. Hz. Muhammed’in diyarı mübarek topraklarda huzur bulacaklar. Onları sevinç ve gözyaşları ile uğurlarken, dönüşlerini de sabırla bekleyeceğiz.” dedi.

Kalabalık ve ilginin yoğun olduğu, duygulu anların yaşandığı programda, İl Müftüsü Osman Arslan’ın yaptığı duanın ardından Umreciler tekbirlerle yola çıkarıldı.

Valilik Basın Bürosu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On