Uluslararası Turizm Fuarı EMITT Başladı

26 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
217 defa okundu.

 

thumbnail_DSC_8226

Bu Sene 21.’Si Düzenlenen EMITT Fuarında Kırşehir’in En İyi Şekilde Tanıtılması İçin Açılan Stand Yine Yoğun İlgi Görüyor.

İstanbul’da her yıl 60’ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul’da bu sene 21.’si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT), Ahiler Kalkınma Ajansı’nın katkılarıyla Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Belediyesince ortaklaşa açılan stantta Kırşehir’in tarihi, kültürel ve termal turizmde kazandığı ivmeye yer verilirken, standımız ziyaretçi akınına uğruyor.

Ahi Evran-ı Velî Külliyesinin konsept olarak uygulandığı standta Kırşehir’i tanıtıcı yöresel ürünler  (ceviz, pekmez, cemele biberi, kurutulmuş meyve vs.) konuklara ikram edilirken Onyx hediyelik eşya satışı da yapılıyor.

Kırşehir’in konuklara en iyi şekilde tanıtılması için hazırlanan standımızda broşürler, tanıtım materyalleri ve diğer görseller sergileniyor.

Ayrıca, led ekranda Kırşehir’in sahip olduğu değerlerin tanıtım ve videolarının sunumunun yapıldığı standımızda Ustalar Müzik ve Oyun Topluluğu tarafından Kırşehir türkülerinden örnekler sunuluyor.

Vali Necati Şentürk ve Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci’nin de hazır bulunduğu ve konuklarla yakından ilgilendiği standımızı çok sayıda Vali ve Belediye Başkanlarının yanı sıra İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizin oluşturduğu dernek yönetici ve üyeleri de ziyaret ediyor.

VALİLİK BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN