Ulusal Kongrede İkincilik

7 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
371 defa okundu.
Ulusal Kongrede İkincilik

thumbnail_tard1Anesteziyoloji ve Reanimasyon alanında araştırma görevlilerinin/asistanların daha iyi yetişebilmesi ve uzman hekimlerin bilgi ve becerilerinin artırılması için ülke çapında sürekli tıp eğitimi kapsamında konferanslar, ulusal ve uluslararası kongreler, bölgesel ve genel sempozyumlar ve mezuniyet sonrası kurslar düzenlemek amacıyla kurulan Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği 50. Ulusal Kongresini gerçekleştirdi.  Türkiye’de Anestezi ve Reanimasyon uzmanlık eğitiminin kalitesinin yükseltilmesi ve standardize edilmesi için çalışmalar yapan derneğin konferansı 26-30 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezinde düzenlendi.

Kongreye katılan Ahi Evran Üniversitesi öğretim elemanlarından Yrd. Doç. Dr. Recai Dağlı, Yrd. Doç. Dr. Fatma Çelik, Yrd. Doç. Dr. Zeynel Abidin Erbesler ve Öğr. Gör. Meryem Gürler tarafından hazırlanan “Endokrakeal Entübasyon Öğretiminde Videolaringoskopun Etkisi” başlıklı çalışma Deneysel Çalışma Sözlü Sunu Yarışmasında Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği tarafından ikincilik ödülüne layık görüldü.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On